Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zájezd do Bratislavy

Zájezd do BratislavyZájezd do Bratislavy

V úterý 4. června se žáci 8. a 9. ročníku vypravili na exkurzi do hlavního města Slovenska v rámci výuky dějepisu a zeměpisu. Nejdříve si prohlédli město na Dunaji z vyhlídky UFO, která  je součástí  mostu SNP. Poté se přesunuli na Bratislavský hrad, aby se pokochali vyhlídkou z druhé strany na momentálně rozvodněný Dunaj a krásně upravené zahrady hradu. Na Starém městě se prošli starobylými uličkami a občerstvili se, aby se mohli vydat na památný hrad Děvín, který leží kousek za Bratislavou. Tam vykouklo i sluníčko, a tak si prohlídku užili se vším všudy. Výlet se vydařil a ani jsme nakonec nezmokli. Vrátili jsme se večer plní zážitků a dojmů. 

Zájezd do Bratislavy
Zájezd do Bratislavy
Zájezd do Bratislavy