Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Absolutní vítězství našeho družstva mezi středoškoláky v psaní na PC

Absolutní vítězství našeho družstva mezi středoškoláky v psaní na PCAbsolutní vítězství našeho družstva mezi středoškoláky v psaní na PC

Naše škola se účastní i písařských soutěží mezi středoškoláky, protože svými kvalitami je rovnocenným soupeřem, často i svými výkony předčí starší závodníky.

Svědčí o tom i nedávné Celorepublikové mistrovství  SŠ 1. ročníků a talentovaných mladších žáků ZŠ. Čtyři první místa a jedno druhé místo si za své skvělé výkony odvezl Sebastian Rabinský, čtyři druhá místa a jedno třetí místo získal Michael Furlaga a absolutní vítězství z celkového počtu 19 SŠ a ZŠ  obdrželo naše družstvo ve složení Sebastian Rabinský, Michael Furlaga, Jakub Kořistka a Anička Montagová.

Soutěžilo se v minutových opisech s penalizací 100 úhozů za chybu a ve třech 10minutových opisech s penalizací 10, 50, 100.

Velmi gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.