Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Putování se světýlkem

Putování se světýlkemPutování se světýlkem

Třetí ročník zábavné noční stezky Putování se světýlkem, které se v úterý 17. října zúčastnili naši žáci i děti z přilehlých školek s rodiči, se opět vydařil. Na přípravě se podílel celý pedagogický tým, žáci 1. stupně se zapojili do výroby duchů, startovních listin a výzdoby lahví. Počasí nám přálo a všichni už netrpělivě čekali na start. Vyrazili po březích řeky Opavy cestou, lemovanou svíčkami. Úkoly k plnění měly různý charakter, např. poznávání pohádkových postav, hlavních představitelů Harryho Pottera, počítání a skládání puzzle, ochutnávka ingrediencí do kouzelných lektvarů, hledání hmyzích příšerek v pilinách. V cíli čekala účastníky zajímavá odměna a občerstvení v podobě podzimních a halloweenských dobrot. Ohlasy byly výborné, děkujeme a za rok se těšíme na shledanou!