Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Soutěž v anglických reáliích Globetrotter

Soutěž v anglických reáliích GlobetrotterSoutěž v anglických reáliích Globetrotter

Ve čtvrtek 19. října proběhl v Ostravě na Wichterleho gymnáziu další ročník soutěže v anglických reáliích Globetrotter. Naši žáci se soutěže již několik let úspěšně účastní. Letos soutěžili ve znalostech o USA. Záběr byl široký - od populární hudby přes zeměpis, dějepis, literaturu i současné dění. Reprezentovali nás Michael Furlaga, Jan Křempek, Ben Stayner a Yelisey Rudenok. V silné konkurenci více než 50 soutěžících obsadil Ben Stayner krásné 3. místo a Michael Furlaga místo sedmé. I oba další naši soutěžící se umístili v první polovině výsledkové listiny. Všem soutěžícím blahopřejeme k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 

Soutěž v anglických reáliích Globetrotter
Diplomy a ocenění