Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Honza žákem roku

Honza žákem rokuHonza žákem roku
Ve čtvrtek 22. února ocenilo město Opava úspěšné žáky. Mezi oceněnými byl i náš Honza Křempek z 9.A.
Honza sbírá úspěchy ve vědomostních soutěžích a olympiádách. Jeho soutěžní tým získal 1. místo v soutěži Já miluji Opavu v kategorii video, 3. místo v celorepublikové soutěži Ministerstva vnitra České republiky Svět očima dětí s audiovizuálním dílem na téma Hrozba jménem terorismus, 3. místo v badatelské soutěži katedry chemie Ostravské univerzity. Účastnil se branné soutěže Wolfram, byl úspěšným řešitelem okresního kola Fyzikální olympiády, letos postoupil do krajského kola Matematické olympiády. Honza úspěšně pracoval na projektu pro získání 3D tiskárny pro naši školu. Jako člen školní televize svými reportážemi úspěšně propagoval naši školu např. na televizní obrazovce ČT:D.
Gratulujeme!
Honza žákem roku
Honza žákem roku