Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vstupte, otevíráme dveře

Vstupte, otevíráme dveřeSrdečně Vás zveme na prohlídku našich aktivit a tvořivých dílen, které odhalí, jak můžeme společně formovat budoucnost vašich dětí. Den otevřených dveří se koná ve čtvrtek 21. března od 15.00 do 17.00 v budově školy na Pekařské ulici.

  • Prohlídka aktivit školy: Projděte se s námi místnostmi plnými vzdělávacího potenciálu a objevte moderní prostředí, kde se vaše dítě může učit a rozvíjet.

  • Tvořivé dílničky: Dejte svým dětem příležitost projevit svou kreativitu a objevte, jak podporujeme jejich tvořivý potenciál. Setkejte se s dalšími rodiči našich žáků.

  • Hudba pro duši: Užijte si skvělý hudební zážitek s cimbálovou muzikou, která přidává do naší školy kouzelný hudební prvek.

Těšíme se na setkání s vámi a vašimi budoucími školáky. Den Otevřených Dveří je skvělou příležitostí nahlédnout do života naší školy a poznat náš angažovaný tým učitelů, kteří se těší, že vás uvítají.