Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Opavský průmysl očima dětí

Opavský průmysl očima dětíOpavský průmysl očima dětí

I v letošním školním roce se naši osmáci a deváťáci zapojili do soutěže o nejzdařilejší fotografii strojírenské profese v Opavě. V dubnu proběhly exkurze do výrobních procesů firmy FERRAM a PRESTAR, kde žáci pořizovali fotografie pro školní kolo. Porota z řad pedagogů naší školy vybrala pět fotografií, které byly zaslány organizátorům soutěže. Čtyři z nich postoupily do finále výstavy v OC BREDA. Fotografický maraton 10. ročníku sice nebyl korunován medailemi, ale všichni naši autoři soutěžních fotografií jsou "borci" a jejich luxusní díla mají příběh. Blahopřejeme Amálii Kasíkové, Benjaminu Steynerovi, Karolíně Kučerové a Tadeáši Illíkovi a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Opavský průmysl očima dětí
Opavský průmysl očima dětí
Opavský průmysl očima dětí