Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vítězný pohár za 1. místo v celorepublikové soutěži v psaní ZAV mezi středoškoláky

Vítězný pohár za 1. místo v celorepublikové soutěži v psaní ZAV mezi středoškoláky



Vítězný pohár za 1. místo v celorepublikové soutěži v psaní ZAV mezi středoškoláky

V obrovské konkurenci středních škol a gymnázií potvrdili naši písaři ve dnech 5. a 6. června, že svými výkony mohou zabojovat i o stupně vítězů. Máme velkou radost z jejich úžasných výkonů, neboť se stali s velkým rozdílem bodů absolutně nejlepšími. Celkem se soutěže zúčastnilo 55 závodníků a 16 družstev z celé ČR.

O úspěch se zasloužili především Hanka Müllerová, Míša Furlaga a Sebík Rabinský. Tito žáci měli nejvíce vyrovnané výkony v rámci hodnocení družstev ze všech škol. Jejich písařský um se pohybuje cca 400 úhozů za minutu.

Kombinace jednotlivců

Hanka Müllerová – 2. místoMichael Furlaga – 5. místoSebastian Rabinský – 7. místo

Poděkování za reprezentaci patří také žákům

Kuba Kořistka – 12. místo, Anička Montagová – 32. místo v kombinaci všech disciplín

Soutěžilo se v minutových opisech s penalizací 100 úhozů za chybu a ve třech 10minutových opisech s penalizací 10, 50, 100. Velká gratulace všem!!! Hodně štěstí a hbité prsty přejeme za týden ve vrcholné soutěži Mistrovství ČR základních škol, která se uskuteční u nás ve škole na Ochranově 6.