Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Třetí místo ve výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí

Třetí místo ve výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětíTřetí místo ve výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí

Ve čtvrtek 8. června se konalo v Müllerově domě slavnostní vyhlášení vítězů výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí. Naše výtvarně nadaná žákyně Anetka z 1. třídy získala za svůj krásný obrázek 3. místo v okresním kole výtvarné části soutěže. Stala se tak úplně nejmladší žákyní naší školy, která kdy v této soutěži uspěla. Vyhlášení si velmi užila, dostala krásné ceny, medaili a diplom. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a mamince za krásné fotografie. V galerii naleznete také obrázky našich dalších děvčat Kačky M. a Terezky S., které nás také v soutěži hezky reprezentovaly.

Fotografie

Třetí místo ve výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí
Třetí místo ve výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí
Diplom