Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Úspěšný 26. ročník Zeměpisné olympiády

Úspěšný 26. ročník Zeměpisné olympiádyZeměpisná olympiáda 2

Dne 21. února proběhlo okresní kolo Zeměpisné olympiády na Mendelově gymnáziu v Opavě. Soutěžilo se v kategorii A pro žáky 6. tříd, v kategorii B pro žáky 7. tříd a v kategorii C pro žáky 8. a 9. tříd. Ze školního kola, kterého se celkem zúčastnilo 24 žáků, vítězové jednotlivých kategorií postoupili do okresního kola – v kategorii A Sebastián Osadník, v kategorii B Danny Bárta a v kategorii C Michael Furlaga. V zadaných úkolech prokazovali skvělou práci s atlasem, geografické znalosti a praktické dovednosti. Michael Furlaga s 8. místem, Sebastián Osadník s 9. místem i Danny Bárta s 18. místem se stali v okresním kole úspěšnými řešiteli. Všem blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. 

Zeměpisná olympiáda.jpg