Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Písaři ZŠ Ilji Hurníka byli úspěšní na středoškolské republikové soutěži v psaní na PC

Písaři ZŠ Ilji Hurníka byli úspěšní na středoškolské republikové soutěži v psaní na PCSoutěž ZAV Olomouc

V Olomouci se ve dnech 30. listopadu a 1. prosince uskutečnila již tradičně republiková soutěž určená pro 4. ročníky středních škol a talentované mladší. Naši písaři se nezalekli výrazně starších a zkušenějších soupeřů a podali kvalitní výkony.

Nejúspěšnějším z trojice našich soutěžících byl  Michael Furlaga, který ve specifické soutěži Audiotranscription  získal  17. místo a v Kombinaci disciplín rovněž 17. místo z celkového počtu 64 závodníků. Naše družstvo soutěžilo ve složení Michael Furlaga, Jakub Kořistka a Sebastián Rabinský. Celkem se soutěže účastnilo 20 škol a naši písaři obsadili krásné 8. místo.

 

Všem patří obrovské poděkování za vzornou reprezentaci školy a přání stále hbitých prstů a spoustu úspěchů v dalších soutěžích.