Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Mikulášská družina z devátého ročníku nadchla spolužáky

Mikulášská družina z devátého ročníku nadchla spolužákyMikulášská družina

Ve středu 6. prosince školní prostory ožily zvláštními postavami - Mikulášem, čerty a anděly, kteří přišli na návštěvu do naší školy. Tato nezapomenutelná událost byla dílem žáků devátého ročníku, kteří se rozhodli pro tento tradiční rituál.

Skupina žáků, v kostýmech Mikuláše, čertů a andělů, prošla chodbami a zastavila se před každou třídou, aby přinesla radost a překvapení. Nejenže se postarali o příjemnou atmosféru a veselou náladu, ale také předali drobné dárky a sladkosti všem školním spolužákům. „Bylo to úžasné vidět, jak se naši spolužáci chopili role Mikuláše, čertů a andělů. Opravdu nás potěšili nejen svým vystoupením, ale i tím, jak dokázali povznést ducha Vánoc mezi nás všechny.“ 

Celý tým deváťáků se na tuto událost připravoval několik dnů, cvičili svá vystoupení a pečlivě připravovali kostýmy a rekvizity. Jejich oddanost a snaha byly opravdu patrné v každém detailu. Mikulášská družina z devátého ročníku nejen vzkvétala ve svých rolích, ale jejich úsilí a energie také přinesly radost, posílily pouta mezi spolužáky různých ročníků a vytvořily vzpomínky pro celou školní komunitu.

Atmosféru dne se snažili zachytit také reportéři ze školní televize.