Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Inline pohár a Atletický čtyřboj

Inline pohár a Atletický čtyřbojInline pohár a Atletický čtyřboj

V posledním měsíci školního roku se uskutečnily zajímavé sportovní soutěže. První z nich, INLINE POHÁR pro ZŠ a MŠ, pořádal sportovní oddíl Luigino.cz . A protože i mezi našimi žáky máme šikovné bruslaře, zúčastnili jsme se také. Krásné 3. místo si vybruslil Kristián Šebesta z 1. třídy, kterému moc gratulujeme. Dalšími reprezentanty naší školy byli Natálie Roškotová, Filip Zábrodský, Eliška Manderlová a Aneta Macíčková. Všem děkujeme za pěknou reprezentaci.

Atletický čtyřboj opět po roce uspořádala ZŠ Englišova. Žáci soutěžili ve skoku z místa, hodu míčkem, běhu na 50 m a na 250 m. Konkurence byla veliká a výkony všech zúčastněných nadprůměrné. Přesto jsme si přinesli pár medailí - Natálie Roškotová, Tereza Samiec, Filip Zábrodský.  Děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Sportu zdar!

Inline pohár a Atletický čtyřboj
Inline pohár a Atletický čtyřboj