Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > S vysvědčením na prázdniny

S vysvědčením na prázdninyS vysvědčením na prázdniny

V pátek 28. června se naše škola rozzářila radostí, když děti naposledy v tomto školním roce překročily školní práh. Den převzetí vysvědčení je vždy plný emocí a letošní rok nebyl výjimkou. Vysvědčení předávali třídní učitelé a učitelky, kteří každému žákovi věnovali několik povzbuzujících slov. Nejlepší žáci byli oceněni diplomy a drobnými dárky za vynikající studijní výsledky a příkladné chování.

Žáci devátých ročníků obdrželi své poslední vysvědčení již v předstihu před zraky svých rodičů. Stalo se tak při již tradičním slavnostním předávání vysvědčení v prostorách Obecního domu. Deváťáci se důstojně rozloučili se svými učiteli, připravili si pro ně i malou pozornost a video na rozloučenou. Také učitelé překvapili naše absolventy.

Rádi bychom poděkovali všem učitelům za jejich trpělivost, podporu a nasazení, které dětem věnovali po celý školní rok. Velké poděkování patří také rodičům za jejich spolupráci a podporu vzdělávání svých dětí. Všem dětem přejeme krásné a bezpečné prázdniny plné zážitků a odpočinku. Těšíme se na vás v září, odpočatí a plní energie, připraveni na nové výzvy a dobrodružství, které nás čekají v novém školním roce!

S vysvědčením na prázdniny
S vysvědčením na prázdniny
S vysvědčením na prázdniny
S vysvědčením na prázdniny
S vysvědčením na prázdniny
S vysvědčením na prázdniny
S vysvědčením na prázdniny
S vysvědčením na prázdniny
S vysvědčením na prázdniny
S vysvědčením na prázdniny
S vysvědčením na prázdniny