Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Aprílová škola v přírodě 4.A a 5.A

Aprílová škola v přírodě 4.A a 5.AAprílová škola v přírodě 4.A a 5.A

Třídy 4.A a 5.A trávily třetí dubnový týden na škole v přírodě v malebném prostředí Malé Morávky! I přes aprílové počasí, které nám připravilo překvapení ve formě střídání sněžení a slunečných okamžiků, jsme si užili naplno každou chvíli.

Děti byly plné energie a nadšení, když se vydaly na procházku do okolní přírody, hrály rozličné hry nebo sportovaly. Jedním z nejcennějších aspektů našeho pobytu v přírodě bylo rovněž upevňování přátelství. Děti měly nejen možnost poznat své spolužáky v jiných situacích, ale také prohloubit své stávající vztahy. Společné aktivity, hry a večerní povídání vytvořily nezapomenutelné momenty, na které které budou mnozí ještě dlouho vzpomínat.

A co teprve strava! Kuchař připravil výtečné pokrmy, které nás nabíjely energií pro další dobrodružství. Bylo to jako malé kulturní a chuťové dobrodružství!

Jsme rádi za každou možnost trávit čas v přírodě, prozkoumávat nové horizonty a prohlubovat kamarádství. Tato škola v přírodě vše dokonale naplnila.

Chci si prohlédnout všechny fotografie.

Škola v přírodě
Škola v přírodě
Škola v přírodě
Škola v přírodě
Škola v přírodě
Škola v přírodě
Škola v přírodě
Škola v přírodě
Škola v přírodě
Škola v přírodě