Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality

Aktuality


Štítky:
Novější 1 3

Inline pohár a Atletický čtyřboj

Inline pohár a Atletický čtyřboj

V posledním měsíci školního roku se uskutečnily zajímavé sportovní soutěže. První z nich, INLINE POHÁR pro ZŠ a MŠ, pořádal sportovní oddíl Luigino.cz . A protože i mezi našimi žáky máme šikovné bruslaře, zúčastnili jsme se také. Krásné 3. místo si vybruslil Kristián Šebesta z 1.

Více

Publikováno 7. 7. 2024 22:29

Goalballový turnaj

Goalballový turnaj

Šesťáci se 16. června zúčastnili Goalballového turnaje. Goalball je kolektivní míčový sport provozovaný zejména nevidomými a slabozrakými sportovci. Vybraní žáci z 6. A reprezentovali naši školu a s klapkami na očích v průběhu všech utkání skvěle útočili, ale i bránili. Nakonec získali 5.

Více

Publikováno 20. 6. 2024 20:56

Opavský průmysl očima dětí

Opavský průmysl očima dětí

I v letošním školním roce se naši osmáci a deváťáci zapojili do soutěže o nejzdařilejší fotografii strojírenské profese v Opavě. V dubnu proběhly exkurze do výrobních procesů firmy FERRAM a PRESTAR, kde žáci pořizovali fotografie pro školní kolo.

Více

Publikováno 17. 6. 2024 20:28

Okresní soutěž v pohybových skladbách

Okresní soutěž v pohybových skladbách

V úterý 7. května uspořádal SK Komárov ve spolupráci se ZŠ Komárov Okresní soutěž v pohybových skladbách, která byla určena pro školní družinky, školní kluby a sportovní kluby. Soutěž byla rozdělena do tří kategorií – tanec, gymnastika a aerobik.

Více

Publikováno 19. 5. 2024 11:54

Okresní soutěž v plavání

Okresní soutěž v plavání

 Dne 11. dubna proběhla v Opavských městských lázních OKRESNÍ SOUTĚŽ V PLAVÁNÍ. Soutěže se účastnili žáci školních družin. Naši družinku reprezentovalo celkem 8 žáků: Beáta Přibylová, Sofie Kolarczyková, Petr Paláček, Pavel Macíček, Teodor Liška, Filip Zábrodský, Antonín Tylšar a Terezie Solná.

Více

Publikováno 19. 5. 2024 11:47

Branně-vědomostní soutěž WOLFRAM

Branně-vědomostní soutěž WOLFRAM

Rok se s rokem sešel a v pondělí 6. května se uskutečnila branně-vědomostní soutěž WOLFRAM žáků 8. tříd v areálu sportoviště ZŠ Englišova v Opavě. Naše družstvo tvořili žáci 8.

Více

Publikováno 19. 5. 2024 11:06

Úspěšné klání v Dopravní soutěži mladých cyklistů

Úspěšné klání v Dopravní soutěži mladých cyklistů

Dne 3.  května se v Malých Hošticích uskutečnilo oblastní kolo DSMC. Naši školu reprezentovala dvě družstva. Družstvo 1. kategorie ve složení Matěj Maiwald, Sebastian Osadník, Olivie Křivková a Anna Křempková se umístilo na krásném 4. místě z 11 družstev. Družstvo 2.

Více

Publikováno 19. 5. 2024 10:26

Okrskové kolo ve vybíjené

Okrskové kolo ve vybíjené

Jako každoročně proběhlo i letos okrskové kolo turnaje ve vybíjené smíšených družstev žáků 4. a 5. ročníků ZŠ. Tentokrát jsme byli pozváni ve středu 3. dubna do tělocvičny ZŠ Englišova. Při prvním utkání se naši reprezentanti teprve sehrávali, jelikož byl náš celek tvořen žáky ze tří různých tříd.

Více

Publikováno 6. 4. 2024 12:40

Na fyzikální olympiádě cinkl bronz

Na fyzikální olympiádě cinkl bronz.

Ve středu 20. března se konalo okresní kolo fyzikální olympiády. Za naši školu se jí zúčastnil Jan Křempek.

Více

Publikováno 1. 4. 2024 10:53

V Bludišti se neztratili

V Bludišti se neztratili.

Naši borci se zúčastnili televizní soutěže Bludiště a jejich výkon stojí určitě za pochvalu.

Více

Publikováno 28. 3. 2024 16:15

Novější 1 3