Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zahrada plná zpěvu a zábavy

Zahrada plná zpěvu a zábavyZahrada plná zpěvu a zábavy

Velké poděkování patří všem kolegům, rodičům i přátelům školy, kteří si s námi 18. června užili zahradní setkání spojené s kulturním vystoupením našich pěveckých sborů - MiniDomino, Sluníčka, Cvrčci, Domino. Rodiče opět nezklamali a přispěli do improvizované kavárny všemi možnými dobrotami - moc vám děkujeme. Pro děti byly připraveny sportovní aktivity nebo výroba originálních potisků na trička a tašky. Počasí přálo a domů se nikomu nechtělo. Dle kladných ohlasů jsme možná tímto zahájili novou tradici.

Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy
Zahrada plná zpěvu a zábavy