Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Svět očima dětí - 1. místo

Svět očima dětí - 1. místoSvět očima dětí - 1. místo

Ministerstvo vnitra ČR vyhlásilo 20. ročník soutěže Svět očima dětí. Hlavním cílem soutěže je zvýšit obecné povědomí žáků v oblasti primární prevence rizikového chování prostřednictvím tvůrčí činnosti. Porota hodnotila rekordních 4587 soutěžních děl. Ocenění za 1. místo ve své kategorii převzal v Praze 9. září náš žák Jakub Kořistka, který zaujal porotu svým audiovizuálním dílem v soutěžním tématu Phishing. 

"Na videu jsem se snažil humornou a zároveň poučnou formou poukázat na dnes poměrně rozšířený problém, kdy lidé díky svému důvěřivému chování nevědomky přichází o své úspory", prozradil Kuba.

Školu těší ocenění o to víc, neboť zopakovala úspěch z předchozího ročníku soutěže.

Svět očima dětí - 1. místo
Svět očima dětí - 1. místo