Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Report z turnaje v badmintonu žáků 8. a 9. ročníků ZŠ

Report z turnaje v badmintonu žáků 8. a 9. ročníků ZŠReport z turnaje v badmintonu žáků 8. a 9. ročníků ZŠ

Dne 9. června se uskutečnilo další kolo badmintonového turnaje žáků 2. stupně ZŠ a tentokrát změřili síly reprezentanti 8. a 9. ročníků. Zpočátku nebylo zcela jasné, zdali se nám podaří získat cenný kov, ale zápas od zápasu se náš reprezentant Jakub Kořistka rval jako tygr a drtil svými údery soupeře tak, že vybojoval kýžené místo na stupni vítězů. Zaslouženě si tedy odnesl bronzovou medaili a patří mu náš veliký dík za bojovnost a snahu. Avšak nezapomínejme ani na naše ostatní žáky, kteří se ctí obstáli v silné konkurenci téměř čtyřiceti soupeřů. Pochvala patří také organizátorům a nezbývá než se těšit na další ročník turnaje. Tentokrát jsme konečně na bedně... :-)