Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Po stopách místního rodáka Petra Bezruče - Škola v přírodě

Po stopách místního rodáka Petra Bezruče - Škola v příroděPo stopách místního rodáka Petra Bezruče - Škola v přírodě

Letošní škola v přírodě tříd 2. A, 2. B a 5. A proběhla 15. - 19. května v malebném prostředí Beskyd. Před chatou Charbulák vede naučná stezka Gruň – Bílý Kříž. Jedná se o stezku s historicko přírodovědným zaměřením, která začíná ve Starých Hamrech u pomníku Maryčky Magdonové a vede k poslednímu zastavení na Bílý Kříž. Procházka na Bílý kříž čekala děti hned po příjezdu. Pěší turistika prověřila jejich fyzické síly. Historické povědomí si děti rozšířily návštěvou místního kostelíčku sv. Panny Marie Pomocné.

O zábavu se dětem postarala agentura Tokaheya. Nepříznivé počasí neodradilo ani od venkovních aktivit, které si děti užily. Žáci obou druhých ročníků společně s páťáky vytvořili za pár dnů skvělou partu. Po zpáteční cestě nemohli opomenout pomník Maryčky Magdonové.

Beskydy jsou nádherným místem, do kterého se budeme rádi vracet!

Po stopách místního rodáka Petra Bezruče - Škola v přírodě
Po stopách místního rodáka Petra Bezruče - Škola v přírodě