Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Koncert u příležitosti 30 let založení sboru Domino

Koncert u příležitosti 30 let založení sboru DominoKoncert u příležitosti 30 let založení sboru Domino

V opavském kostele sv. Václava 16. září zazpívali současní i bývalí členové sboru pod vedením Ivany Kleinové a dirigentů světového měřítka.

"Dnešní slavnostní koncert byl fantastický. Úžasně sestavený repertoár, nádherná akustika, pozitivní energie, nepostradatelná Ivana Kleinová, hvězdní hosté Elisenda Carrasco, Naomi Faran, Bob Chilcott, Jakub Žídek a další, vtipné vsuvky a dojemné momenty činí tento koncert nezapomenutelným. Několikerý standing ovation, výkřiky nadšení toho byly důkazem", popsala své dojmy maminka dvou zpěvaček, které byly poprvé spolu na jednom podiu.

Koncert u příležitosti 30 let založení sboru Domino