Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Florbalisté brali v okrsku bronz

Florbalisté brali v okrsku bronzFlorbalisté brali v okrsku bronz
Ve čtvrtek 2.11. 2023 proběhlo v tělocvičně při ZŠ Otická okrskové kolo turnaje ve florbalu chlapců 6. a 7. tříd. Ve skupině bylo celkem 5 celků. V prvním utkání se našim reprezentantům podařilo zvítězit 5:2 a získat potřebnou sebedůvěru. Ve druhém utkání naši hoši čelili těžkému soupeři a tomu také odpovídal výsledek a utržená porážka 0:7. Ve třetím zápase se však kluci semkli a i přes nepřízeň osudu v podobě několika ne vždy korektních verdiktů rozhodčích, vybojovali zasloužené vítězství 5:4. V posledním   souboji s  "papírově" nejtěžším  soupeřem pak tým naší školy i přes veškeré úsilí podlehl 0:5. 
Dvě zasloužená vítězství nám zajistila celkové třetí místo v turnaji, avšak na postup do okresního kola jsme nedosáhli. Důležité ovšem je, že žáci zažili atmosféru soutěže a získali nové cenné zkušenosti, které se jim budou do budoucna hodit nejen pro sport, ale i pro život obecně.