Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Celorepubliková soutěž Valašský datel

Celorepubliková soutěž Valašský datelCelorepubliková soutěž Valašský datel

Do Valašského Meziříčí se sjeli studenti 2. ročníků středních škol a mladší talentovaní žáci na celorepublikovou soutěž ZAV. Poprvé se tato soutěž rozdělila na kategorii ZŠ a SŠ. Ve své kategorii ZŠ obsadili naši žáci suverénně nejvyšší příčku. Ve srovnání se SŠ by svými výsledky dosáhli na bronz.

Družstvo reprezentovalo ve složení Michael Furlaga, Jakub Kořistka a Sebastián Rabinský. Michael Furlaga v Kombinaci jednotlivců, tj. součet 3 disciplín – 10minutových opisů s odlišnou penalizací, s úžasným bodovým ohodnocením získal prvenství, Jakub Kořistka obsadil krásné 4. místo a 5. místo získal Sebastián Rabinský. Součástí soutěžního klání byly také Minutovky a Audiotranscription.

Všem jmenovaným srdečně gratulujeme za skvělé výkony, pracovní morálku a vzornou reprezentaci školy. Přejeme pevné nervy a hbité prsty v dalších soutěžích.