Úvod > Aktivity školy > Škola v přírodě

Škola v přírodě

Pro žáky 1. stupně tradičně organizujeme týdenní školu v přírodě. S dětmi nejčastěji vyjíždíme do krásné přírody Jeseníků nebo Beskyd.

Děti tráví převážnou část dne ve zdravém prostředí, pohybují se na čerstvém vzduchu, prožijí nevšední zážitky v kolektivu svých kamarádů. Ve škole v přírodě nezapomínáme také na vzdělávání, které prohlubuje smyslové vnímání přírody a rozvíjí kladný vztah k životnímu prostředí.

Škola v přírodě umožní učitelům lépe poznat své žáky a tak pozitivně ovlivňuje další práci se třídou ve školním prostředí.

Škola v přírodě Škola v přírodě Škola v přírodě Škola v přírodě

Aprílová škola v přírodě 4.A a 5.A

Třídy 4.A a 5.A trávily třetí dubnový týden roku 2024 na škole v přírodě v malebném prostředí Malé Morávky! I přes aprílové počasí, které nám připravilo překvapení ve formě střídání sněžení a slunečných okamžiků, jsme si užili naplno každou chvíli.

Publikováno 24. 4. 2024 13:36

Škola v přírodě 2023

Ve dnech 9. - 12. května prožily děti z 3. a 4. třídy krásnou školu v přírodě. Pobyt v nádherném prostředí všechny potěšil. Děti poznávaly nejen život v lese, na louce a u potůčků, ale v zeměpisné hře měly také možnost seznámit se s obcí Malá Morávka. Navštívily i nedalekou Karlovu Studánku.

Publikováno 27. 10. 2023 8:19

Škola v přírodě 2019

Realizovaný projekt umožnil 98 žákům účast na sedmidenním ozdravném pobytu v Rychlebských horách, tedy v oblasti s vyhovující kvalitou ovzduší. V rámci projektu se uskuteční dva pobytové turnusy, jejíž hlavní náplní je ekologický výukový programem realizovaný Ekocentrem Rychleby.

Publikováno 27. 10. 2023 8:16