Úvod > Chystám se na střední

Chystám se na střední

S kariérovým poradenstvím pomáhá našim žákům Mgr. Karin Solná, tel. 734 173 972

Informace k přijímacímu řízení na SŠ

Elektronické přihlášky krok za krokem

Webové stránky k přijímacímu řízení: www.prihlaskynastredni.cz

Stránky mají zajišťovat:

• hlavní zdroj informací pro všechny aktéry (školy, uchazeče i jejich zákonné zástupce)
  • plně elektronické přihlašování uchazečů nebo vytvoření listinné podoby přihlášky prostřednictvím výpisu z informačního systému
  • rozřazování uchazečů do středních škol
  • zveřejnění výsledků

Prezentace studijních programů

Prezentace studijních programů v naší škole proběhla 8. listopadu 2023. V době od 16:30 do 17:00 hod. předala výchovná poradkyně žákům a rodičům 9. A informace o přihláškách na střední školy, důležitých termínech, změnách v přijímacím řízení apod. Od 17:00 do 18:00 hod. informační stánky jednotlivých středních škol, gymnázií a středních odborných učilišť. Zástupci škol představili své studijní programy, zodpoví dotazy, předali propagační letáčky...