Úvod > O škole > Aktuality

Štítky:

Novější 1

Tréninkové soustředění ZAV před světovým šampionátem

Naše škola hostila účastníky Mistrovství světa ve zpracování textů, které se bude konat v červenci v Katowicích. Svými skvělými výsledky se nominovali i naši žáci do reprezentace ČR v kategorii Žáci – Sebastian Rabinský, Michael Furlaga a Jakub Kořistka.

Publikováno 2. 5. 2024 22:22

Nominace dvou našich žáků na MS ve zpracování textů – Katowice 2024

Nominace našich žáků na MS ve zpracování textů.

Ve dnech 25. – 26. března se uskutečnilo 31. MČR žáků ve zpracování textů. Soutěže se účastnili nejlepší písaři ČR, kteří postoupili z krajských kol. Naši školu reprezentovali Michael Furlaga z 9. A a Sebastián Rabinský z 8. A.

Publikováno 1. 4. 2024 11:20

Naši žáci nominováni do celostátního kola v psaní ZAV

Z lednového krajského kola Mistrovství ČR ve zpracování textů, které se i v letošním roce konalo on-line, byli za Moravskoslezský kraj nominováni do celostátního kola dva naši žáci - Michael Furlaga a Sebastián Rabinský. Gratulujeme! Přejeme hodně štěstí ve finále a hbité prsty!

Publikováno 8. 3. 2024 18:36

Mistrovství České republiky OPEN ve zpracování textů 2023

ZAV - Mistrovství ČR Open

Ve dnech 14. - 16. prosince se naši žáci Michael Furlaga a Šimon Vala zúčastnili Mistrovství republiky ve zpracování textů, které letos hostila OA Valašské Meziříčí. Soutěžící se museli vypořádat s velmi náročnými disciplínami nejen v psaní na klávesnici všemi deseti.

Publikováno 26. 12. 2023 23:49

Mezinárodní soutěž ZAV-100

Nejlepší písaři, kteří bodují ve školní soutěži v psaní na klávesnici, reprezentovali školu 5. prosince v internetové soutěži ZAV-100. Principem soutěže bylo absolvovat 25 jednominutových opisů textu z obrazovky. Penalizace za neopravenou chybu byla 100 úhozů.

Publikováno 17. 12. 2023 17:30

Písaři ZŠ Ilji Hurníka byli úspěšní na středoškolské republikové soutěži v psaní na PC

Soutěž ZAV Olomouc

V Olomouci se ve dnech 30. listopadu a 1. prosince uskutečnila již tradičně republiková soutěž určená pro 4. ročníky středních škol a talentované mladší. Naši písaři se nezalekli výrazně starších a zkušenějších soupeřů a podali kvalitní výkony.

Publikováno 10. 12. 2023 23:01

Celorepubliková soutěž Valašský datel

Do Valašského Meziříčí se sjeli studenti 2. ročníků středních škol a mladší talentovaní žáci na celorepublikovou soutěž ZAV. Poprvé se tato soutěž rozdělila na kategorii ZŠ a SŠ. Ve své kategorii ZŠ obsadili naši žáci suverénně nejvyšší příčku. Ve srovnání se SŠ by svými výsledky dosáhli na bronz.

Publikováno 31. 10. 2023 13:41

Meziškolní celorepubliková soutěž v psaní ZAV - 1. místo

Do meziškolní soutěže se každoročně zapojují všechny školy z celé ČR, které pracují s programem ZAV. Soutěž v psaní na klávesnici počítače má celou řadu disciplín, v nichž žáci pravidelně celý školní rok soutěží. Jsou to Minutovky, Dvouminutovky, Desetiminutovky, Rozhledy, Houbaři.

Publikováno 31. 10. 2023 13:31

Naši písaři zvítězili v soutěžích družstev

Naši žáci se stali vítězi dvou červnových mistrovství ČR v psaní všemi deseti. Jejich soupeři byli také studenti středních škol. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Publikováno 31. 10. 2023 13:26

Naši písaři se stali mistry ČR v psaní na PC ZAV Junior

Naše škola hostila ve dnech 15. a 16. června nejlepší písaře základních škol z celé ČR na 21. mistrovství v psaní na PC – ZAV Junior. Celkem se nominovalo 31 závodníků a 12 družstev.

Publikováno 31. 10. 2023 13:23

Novější 1