Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Úspěšné klání v Dopravní soutěži mladých cyklistů

Úspěšné klání v Dopravní soutěži mladých cyklistůÚspěšné klání v Dopravní soutěži mladých cyklistů

Dne 3.  května se v Malých Hošticích uskutečnilo oblastní kolo DSMC. Naši školu reprezentovala dvě družstva. Družstvo 1. kategorie ve složení Matěj Maiwald, Sebastian Osadník, Olivie Křivková a Anna Křempková se umístilo na krásném 4. místě z 11 družstev. Družstvo 2. kategorie ve složení Ondřej Šára, Jan Křempek, Agáta Dubová a Sofie Křivková obsadili 4. místo. Máme radost také ze skvělých umístění jednotlivců – Matěj Maiwald 3. místo, Sebastian Osadník 5. místo, Olivie Křivková 7. místo, Ondřej Šára 3. místo, Jan Křempek 6. místo. Soutěžící řešili testy dopravní výchovy, prokazovali dovednosti v poskytování první pomoci, absolvovali jízdu zručnosti s překážkami, jízdu na dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu a vyplňovali slepou mapu. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Úspěšné klání v Dopravní soutěži mladých cyklistů
Úspěšné klání v Dopravní soutěži mladých cyklistů