Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Týden pro planetu - třetáci

Týden pro planetu - třetáciTýden pro planetu - třeťáci

Třeťáci rádi tráví svůj volný čas venku, pracují ve skupinách a v neposlední řadě mají rádi zvířata. Útulek pro opuštěná zvířata navštívili v rámci vyhlášené sbírky, do které se zapojily všechny děti z nižšího stupně. Pejskům děti zanesly nejen granule, pamlsky a konzervy pro kočky a psy, ale i vodítka, použité ručníky, deky. Farmu v Sosnové třeťáci navštívili, aby se seznámili s hodem biofarmy. Pravidelnou akcí, kterou rádi podporujeme, je Ukliďme Česko. Děti s chutí do práce uklízejí okolí školy i břehy řeky Opavy. Mezinárodní den zvířat slaví třeťáci každý rok tím, že si mohou vzít do výuky svého domácího mazlíčka. K dětem patří zvířata. Myslet na přírodu i na potřebné je v dnešní době důležité.

 

Týden pro planetu - třeťáci
Týden pro planetu - třeťáci