Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Stříbro z celorepublikového mistrovství

Stříbro z celorepublikového mistrovství



Stříbro z celorepublikového mistrovství
Stříbro z Celorepublikového  mistrovství  SŠ 1. ročníku a talentovaných mladších žáků ZŠ v psaní na PC znovu potvrdilo, že naši písaři patří k nejlepším. Naše škola se kromě jiných soutěží účastní i písařských soutěží mezi středoškoláky, protože svými kvalitami je rovnocenným soupeřem. Často i svými výkony předčí starší závodníky.
Naším nejúspěšnějším závodníkem byl Šimon Vala, který získal jednu zlatou medaili a tři stříbrné. Michal Čech dosáhl také na medailové umístění – 3. místo.
Naše družstvo ve složení Šimon Vala, Michal Čech, Nathanael Weiss a Jakub Jíra dosáhlo na stříbrné medaile a získalo pohár.
Soutěžilo se v minutových opisech s penalizací 100 úhozů za chybu a ve třech 10minutových opisech s penalizací 10, 50, 100.
 
Velmi gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.