Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Soutěž HUSA - humanitní soutěž s angličtinou

Soutěž HUSA - humanitní soutěž s angličtinouSoutěž HUSA - humanitní soutěž s angličtinou

V pátek 26. ledna proběhla na Mendelově gymnáziu v Opavě soutěž k 800. výročí založení města Opavy nazvaná HUSA (Humanitní soutěž s angličtinou). Soutěžící museli předvést své znalosti ve 4 předmětech - češtině, dějepise, občanské výchově a angličtině, která se navíc prolínala všemi obory. Naši školu reprezentovala dvě tříčlenná družstva z 9. A. - dívčí a chlapecké. V silné konkurenci 41 týmů z celého opavského okresu družstvo chlapců z 9. A ve složení Michael Furlaga,  Jan Křempek a Ben Stayner skončilo na krásném 8. místě. Moc blahopřejeme a oběma týmům děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 

Článek ZDE