Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okrskové kolo ve vybíjené

Okrskové kolo ve vybíjenéOkrskové kolo ve vybíjené

Jako každoročně proběhlo i letos okrskové kolo turnaje ve vybíjené smíšených družstev žáků 4. a 5. ročníků ZŠ. Tentokrát jsme byli pozváni ve středu 3. dubna do tělocvičny ZŠ Englišova. Při prvním utkání se naši reprezentanti teprve sehrávali, jelikož byl náš celek tvořen žáky ze tří různých tříd. Po počátečních rozpacích a eliminaci chyb, které naše reprezentanty připravily o míče, se však hráči začali lépe soustředit a zlepšovat svůj výkon. Ze čtyř soubojů jsme tedy dva prohráli a naopak ve dvou zvítězili. O konečném umístění a nepostupové pozici tak rozhodlo pouze horší závěrečné skóre. Soutěžní kalendář je nabitý a již brzy se naskytne další příležitost k poměření sil se soupeři z okolních základních škol. 

 

Okrskové kolo ve vybíjené