Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní soutěž v plavání

Okresní soutěž v plaváníOkresní soutěž v plavání

 Dne 11. dubna proběhla v Opavských městských lázních OKRESNÍ SOUTĚŽ V PLAVÁNÍ. Soutěže se účastnili žáci školních družin. Naši družinku reprezentovalo celkem 8 žáků: Beáta Přibylová, Sofie Kolarczyková, Petr Paláček, Pavel Macíček, Teodor Liška, Filip Zábrodský, Antonín Tylšar a Terezie Solná. Cílem bylo podat co nejlepší výkony a naplno si to užít. A tak se i stalo. Ze soutěže jsme si odnesli hned několik medailí. Děkujeme všem za krásnou reprezentaci školy a oceněným dětem blahopřejeme.

  • 1. MÍSTO Z KATEGORIE 1. TŘÍD – BEÁTA PŘIBYLOVÁ
  • 3. MÍSTO Z KATEGORIE 1. TŘÍD – SOFIE KOLARCZYKOVÁ
  • 2. MÍSTO Z KATEGORIE 3. TŘÍD – ANTONÍN TYLŠAR
Okresní soutěž v plavání
Okresní soutěž v plavání
Okresní soutěž v plavání
Okresní soutěž v plavání