Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > McDonald´s - starší žáci

McDonald´s - starší žáciMcDonald´s - starší žáci

Dnes 29. dubna se uskutečnilo na hřišti při ZŠ Kylešovice okrskové kolo již tradičního a žáky velmi oblíbeného turnaje v minikopané. Na rozdíl od pátečního klání se jednalo o turnaj starších žáků 1. stupně, tedy 4. a 5. ročníků. Při rozlosování do skupin stálo štěstí na naší straně. Jeden tým dokonce nedorazil vůbec, avšak místo kontumačního vítězství pro náš tým došlo jen k úpravě hrací doby jednotlivých utkání a snížení počtu zápasů ve skupině. Naši hráči si vedli v prvním souboji dobře a soupeře bez větších potíží porazili 7:1. Po krátké přestávce hned nastoupili k dalšímu utkání a zde už se naši reprezentanti dostávali pod větší tlak. To jim však neubralo na bojovnosti a jejich snaha a obětavost se ještě vystupňovala k vyššímu výkonu. I přes veškerou námahu, kterou naši kluci do hry vložili, nakonec zápas skončil remízou 4:4. Vzhledem k horšímu skóre o pouhé dvě branky náš tým těsně nepostoupil do okresního kola a obsadil krásné druhé místo ve skupině. Hoši byli sice zklamáni, ale zaslouží velký dík a obdiv. Sportu zdar a fotbalu zvláště.