Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Jarní sběr papíru za námi

Jarní sběr papíru za námi



Jarní sběr starého papíru

V posledním dubnovém týdnu se na naší škole uskutečnil sběr papíru. Akci připravil a zorganizoval školní parlament. Papír se vybíral od pondělí 27. 4. do středy 29. 4.  Celkem se vybralo 844 kg papíru. Do budoucna musíme množství navýšit - již nyní sbírejte papír na příští rok. Nejvíce kilogramů, celkem 263 kg, přinesl David S. ze 3.B, čímž obsadil první příčku v soutěži a získává tak slibovanou odměnu.