Na fotbalovém turnaji školních družin v Malých Hošticích naši žáci předvedli skvělý výkon a vybojovali krásné 1. místo. Celý turnaj ovládli bez jediné prohry a zaslouženě si odvezli zlaté medaile. Po celý den panovalo krásné slunečné počasí, ale ani náročné podmínky naše hráče nezastavily. Bojovali s obrovským nasazením, týmovým duchem a chutí zvítězit. Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školní družiny.