Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Domino zazpívalo v zámecké kapli

Domino zazpívalo v zámecké kapli



Domino zazpívalo v zámecké kapli

Čtvrtou květnovou neděli rozezněl sbor Domino svým vystoupením zámeckou kapli sv. Josefa ve Slezských Rudolticích, které jsou právem nazývány Slezské Versailles. V nádherném prostředí, za milého přijetí publika, se uskutečnilo společné vystoupení se sborečkem místní mateřské školy a komorním triem Každý zpívá, tak jak umí,  které vytvořilo krásnou a srdečnou atmosféru. Profesionální výkon všech účinkujících, závěrečný společný zpěv s publikem i nadšení posluchači odměnili celý koncert dlouhým potleskem ve stoje.

Domino zazpívalo v zámecké kapli
Domino zazpívalo v zámecké kapli