Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Čtyři dny v ráji

Čtyři dny v rájiČtyři dny v ráji

Děti z 1. B a 2. A strávily od 7. do 10. května krásné čtyři dny v přírodě. Ta jim nabídla nejen své krásy, ale také čas pro odpočinek, procházky, hry, dovádění, sportování. V lese i na louce pozorovaly rostliny i živočichy a mnohdy žasly nad pestrostí, originalitou nebo detaily pod lupou. Pro některé děti byly nevšední zážitky zároveň různými výzvami, třeba v rámci turistiky, netradičních situací nebo prvního vícedenního pobytu mimo domov bez rodičů. A to nejdůležitější - byly tam s kamarády, prožily s nimi hezké chvíle, radost, hru, tvoření, spolupráci, nadšení, podporu i pomoc a v neposlední řadě měly možnost poznat nebo prohloubit své vlastní dary. Vzájemná poděkování dětí, pedagogů a rodičů ještě umocnila pocity i prožitky z těchto čtyř dní v ráji... Můžete se na nás podívat také na školním FB. 

Čtyři dny v ráji
Čtyři dny v ráji
Čtyři dny v ráji
Čtyři dny v ráji
Čtyři dny v ráji
Čtyři dny v ráji
Čtyři dny v ráji
Čtyři dny v ráji
Čtyři dny v ráji
Čtyři dny v ráji
Čtyři dny v ráji