Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Branně-vědomostní soutěž WOLFRAM

Branně-vědomostní soutěž WOLFRAMBranně-vědomostní soutěž WOLFRAM

Rok se s rokem sešel a v pondělí 6. května se v areálu sportoviště ZŠ Englišova Opava uskutečnila branně-vědomostní soutěž WOLFRAM  žáků 8. tříd. Naše družstvo tvořili žáci 8. A ve složení Ema Linhartová, Ondřej Hübsch, Sebastian Rabinský a Vojtěch Rozsíval. Žáci prověřovali své vědomosti o výsadku Wolfram testem a poskytováním první pomoci zraněného, dovednosti prokazovali ve střelbě ze vzduchovky, hodu granátem, bojové dráze, silovém trojboji, vytrvalostním běhu a stavbě mostu. Soutěžící akce bavila a předvedli také příkladnou týmovou spolupráci. Děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Branně-vědomostní soutěž WOLFRAM
Branně-vědomostní soutěž WOLFRAM