Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > 22. mistrovství v psaní na PC – ZAV Junior

22. mistrovství v psaní na PC – ZAV Junior22. mistrovství v psaní na PC – ZAV Junior

Naše škola pořádala ve dnech 13. a 14. června 22. mistrovství v psaní na PC – ZAV Junior a vybojovala zlatou medaili a putovní pohár již podruhé. Hostili jsme nejlepší písaře základních škol z celé ČR. Soutěžilo se v minutových opisech s penalizací 100 úhozů za chybu a ve třech 10minutových opisech s penalizací 10, 50, 100 za chybu.

V minutových opisech vybojoval bronz Jakub Kořistka, stříbro Michael Furlaga a zlato Sebastián Rabinský výkonem 484,1. Michael Furlaga vybojoval opakovaně bronz, Sebastián Rabinský stříbro, a to ve všech disciplínách včetně kombinace všech disciplín. Družstvo ve složení Michael Furlaga, Sebastián Rabinský a Jakub Kořistka svými skvělými a vyrovnanými výkony dosáhli na pohár za 1. místo a zlaté medaile.

Velká gratulace patří i našim dalším soutěžícím:

  1. místo – J. Kořistka, 9. místo – Š. Vala, 11. místo – A. Montagová, 12. místo – M. Čech, 17. místo - Š. Vičík, 19. místo - B. Přistálová, 20. místo - Ch. Soldán, 21. místo - Š. Moc, 22. místo – D. Klekar

Srdečná gratulace všem!!!

22. mistrovství v psaní na PC – ZAV Junior
22. mistrovství v psaní na PC
22. mistrovství v psaní na PC
22. mistrovství v psaní na PC
22. mistrovství v psaní na PC
22. mistrovství v psaní na PC
22. mistrovství v psaní na PC
diplom