banner stranka

 

 jakubzidek

JAKUB ŽÍDEK

Vystudoval hru na varhany na Janáčko­vě konzervatoři v Ostravě a sbormistrovství na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Vysokoškolské vzdě­lání ukončil magisterským studiem na brněnské JAMU, kde studoval dirigování orchestru.
V současnosti je hudebním ředitelem souboru operety a muzikálu v Národním divadle moravskoslezském a je rovněž dirigentem sou­boru opery. Stále také spolupracuje s pěveckým sborem Domino. 

  

MARKÉTA MARTINÍKOVÁ

Již v útlém věku začala svou hereckou kariéru hraním v Slezském divadle. Po gymnáziu studovala na JAMU v Brně obor muzikálové herectví. Ještě v průběhu studia absolvovala roční stáž na Vysoké divadelní škole Ludwika Solskiego v Krakově. Po návratu se stala členkou herecké laboratoře D´epog v Brně, zpívala v Rakousku, s výjezdovým divadelním souborem hrála po republice.

Od roku 2013 působí v Praze. Hraje v epizodních v seriálech První oddělení, Doktoři z Počátků, Kriminálka Plzeň v sitcomu Autobazar Monte Carlo a opakovaně v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Vedle toho učinkuje v muzikálech Marie Antoinetta – královna Francie, Rent, Mýdlový princ a v anglicky mluvícím Into The Woods. Z činohry můžeme vzpomenou komedii Prezidentky nebo Dva muži v šachu v Divadle Bez Hranic.

http://www.marketamartinikova.com/

  marketamart

  genny

GENNY CIATTI

Talentovaná zpěvačka, která se věnovala hudbě od dětství. Chodila do Školy popového zpěvu M. Mrázové v Olomouci, se kterou se umístila na několika pěveckých soutěžích. Jako vokalistka zpívala ve skupině ABBA Chiquita Revival a s touto skupinou byla na turné jako hlavní zpěvačka.
Momentálně hraje v Praze v muzikálu DĚTI RÁJE v divadle GoJa Music Hall v Praze na Výstavišti, kde získala jednu z hlavních rolí - 18letou Báru. Učinkovala v muzikálu Kapka medu pro Verunku, Cesta kolem světa za 80 dní aj. Na TV Relax moderuje pořad Živě z Palladia.

http://www.gennyciatti.cz/

 

 

 Užitečné odkazy

bakalari logoweb odkazy

web odkazy3


jídelníček

happysnack logo


webodkazy4Aktuální videa

 

2020 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6