banner stranka

Bal19

Pět žákyň 3. A bylo 16. prosince oceněno diplomy a krásnými věcnými cenami na Moravskoslezském krajském úřadě Ostrava v literární soutěži internetového časopisu Balónek Jsem lidská bytost, myslím a mám názor. Odborná porota dívky vybrala jako přímé vítěze v kategorii do 9 let. V soutěžních pracích dívky psaly o svých životních snech - o tom, čím chtějí být, čeho chtějí dosáhnout a jak si představují svůj život v dospělosti. Blahopřejeme a děkujeme za další vzornou reprezentaci školy.

FOTO
Balon19

 Diplomy: N. BenováP. Fědorová, N. Ivancová, N. Kondrátová, S. Žurková

Práce oceněných děvčat:

Nikola Benová

Petra Fědorová

Niki Ivancová

Natálie Kondrátová

Simona Žurková

 Užitečné odkazy

bakalari logoweb odkazy

web odkazy3


jídelníček

happysnack logo


webodkazy4Aktuální videa

 

2020 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6