banner stranka

Vag kino

Přijďte 8. prosince načerpat sváteční atmosféru a pozitivní energii na koncert populárního zpěváka Josefa Vágnera ve spolupráci s dětským pěveckým sborem ZŠ Ilji Hurníka Domino. Po dvou ročnících úspěšného vánočního turné Josef Vágner přichází s další sérií koncertů, jejichž zastávkou je pro letošní rok i Opava. Zazní sváteční melodie, autorská hudba, světové hity a nebudou chybět ani vánoční koledy. Ideální možnost nastartovat ty pravé české Vánoce a nabít se sváteční atmosférou. Na koncertě bude představeno zbrusu nové Vánoční album, jehož součástí je i sbor Domino. V pátek 18. října se Domino s Josefem Vágnerem připravovalo na vánoční koncert a natáčelo...

Josef Vágner je držitelem ocenění Objev roku v Českém Slavíkovi. Mimo svou sólovou kariéru účinkuje v předních českých muzikálech, jako jsou Kleopatra, Dracula, Angelika, Tři Mušketýři, Mýdlový Princ. Proslavil se hity Mně sílu dáš, Nezapírám, Rozpustilá holka. S Lucií Vondráčkovou nazpíval titulní melodii k filmové trilogii Babovřesky. 

Foto z natáčení a zkoušek zde.

 Užitečné odkazy

bakalari logoweb odkazy

web odkazy3


jídelníček

happysnack logo


webodkazy4Aktuální videa

 

2020 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6