banner stranka

Ukaz uvod

Počátek nové tradice - byli jsme u toho. V pátek 14. června se na ZŠ Vrchní uskutečnil nultý ročník soutěže Ukaž, co umíš. Jednalo se o soupeření čtyřčlenných družstev v technicko-vědomostních, rukodělných a dílenských činnostech. Za naši školu byli vybráni žáci 4. ročníku Ondřej Fojtů, Jan Křempek a Ondřej Šára a jako kapitán byl nominován Josef Ulrich ze 6. A. Soutěžící si museli poradit s přesným opracováním dřeva, výrobou plechové krabičky, montáží modelu automobilu a přípravou co nejchutnějšího bramboráku. Organizace celého podniku byla bezvadná, atmosféra skvělá. Naši chlapci nasadili od počátku usilovné tempo. Vhodným rozdělením práce a soustředěnou pílí se nakonec propracovali na celkové 3. místo v soutěži a odnesli si hodnotné ceny.

A co na to naši soutěžící?

"Na soutěži jsme se naučili pracovat s mnoha materiály. Třeba s dřevem, železem a se stavebnicí Merkur, ze které jsme postavili traktor. Pak jsme šli smažit bramborák. Na závěr bylo hodnocení výrobků. Skončili jsme třetí."

DIPLOM - O. Fojtů

DIPLOM - J. Křempek

DIPLOM - O. Šára

Ukaz ceny

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

2020 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6