banner stranka

Ferram19

I v letošním roce jsme získali umístění ve fotografické soutěži Opavský průmysl očima dětí. Jiří Tengler získal 1. místo a Jana Danková 2. místo. Oba v kategorii hlasování diváků 4. - 7. června v OD Breda.

DIPLOM - J. Danková

DIPLOM - J. Tegler

Žáci 8. A a 9. A absolvovali 6. března a 9. dubna exkurzi v opavské strojírně Ferram. Během prohlídky udělali nádherné fotografie, které si můžete prohlédnout zde. Školní kolo fotografické soutěže Opavský průmysl očima dětí potrvá do 10. května, poté 5 nejlepších fotografií postoupí do dalšího kola. Připojte se k hlasování v budově na Ochranově. V červnu si vítězné fotografie můžete prohlédnout v OC Breda.

OpPrOd HlaskaHláska 07/2019

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

2020 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6