banner stranka

NIKI Paris

Ve čtvrtek 13. prosince se v budově Obvodního oddělení Policie ČR Ostrava konalo slavnostní vyhlášení vítězů krajského kola výtvarné a literární soutěže Cestování s prarodiči. Do soutěže dorazilo 150 děl. Naše malá šikovná výtvarnice Niki Ivancová se se svým originálním obrázkem z Paříže umístila na krásném 4. místě ve II. kategorii.

Porota ve složení soudní znalec v oboru výtvarného umění PhDr. Petr Pavliňák, vedoucí odboru služby dopravní policie Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje plukovník Mgr. Bc. Jiří Zlý a komisařka oddělení tisku a prevence, vybrala 20 nejlepších prací.

Ceny policie a diplom Týmu silniční bezpečnosti dětem předal plukovník Jiří Zlý. Zážitkem pro děti nebylo jen ocenění na policejní služebně, ale i návštěva kriminalistických techniků. Děti si vyzkoušely například zajištění otisků prstů a svůj jedinečný otisk si odnesly domů na památku.

V soutěži nás reprezentovali také Lukáš Beinhauer, Vanesa Elblová, Petra Fědorová a Jonáš Samiec. Všem dětem děkujeme za reprezentaci školy.

FOTO

DIPLOM

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2019 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6