banner stranka

Mirfotosoutez2.misto

Dne 25. ledna byla slavnostně ukončena opavská Tříkrálová sbírka. Koledníci byli pozváni do kina Mír, kde zástupce ředitele Charity Opava Tomáš Schaffartzik a dlouholetá koordinátorka sbírky Marie Gilíková s velkým dojetím poděkovali všem koledníkům za jejich čas i dobré skutky a za vykoledování neuvěřitelné celkové částky v Opavě a okolních obcích, která činila 2 miliony 190 tisíc 37 korun. Peníze pomohou seniorům, nemocným i mentálně postiženým spoluobčanům a lidem, kteří na přechodnou dobu ve své těžké životní situaci mohou využít služeb krizového centra Naděje.

Po slavnostním úvodu s vylosováním výherců o chytrý mobil a rodinný vstup do Aquaparku Kravaře následovalo vyhodnocení soutěže o nejlepší selfie a foto. Naše žákyně z 5. třídy získaly s fotografií Už letíme překrásné 2. místo. Každá z dívek vyhrála knižní poukaz v hodnotě 300 Kč. Děvčatům blahopřejeme a děkujeme za krásnou a bohulibou reprezentaci školy. Poděkování patří také chlapcům Robertu Ahmetimu a Dominiku Mainuši a speciální dík pak obětavé mamince Nině Ahmeti. Celkem naše kolednické skupinky vykoledovaly od lidí dobré vůle v centru Opavy téměř 9 tisíc korun.

První odměnou za koledování bylo promítání filmu MIMI ŠÉF, koledníci si dále mohou za odměnu ještě v březnu jít zabruslit na zimní stadion a v dubnu zaplavat do aquaparku. Celá akce v kině Mír proběhla, stejně jako každý rok, za spolupráce s Regionem Opavsko. Soutěžní fotografie koledníků jsou k vidění v obchodním domě Tesco do konce ledna.

Oceněná fotografie

Článek - Charita Opava

FOTO - kino Mír

FOTO - koledování ZŠ I. Hurníka

Poděkování Charity Opava za zapojení do Tříkrálové sbírky 2018

Článek o fotosoutěži - Region Opavsko

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2019 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6