banner stranka

Vitanileden18

Sobotní dopoledne 20. ledna bylo ve znamení miminek. Dívky ze šesté třídy připravily a v Obřadní síni MDKPB dvakrát předvedly krásný program, složený z písniček a básniček o miminkách, maminkách, rodině, radosti i štěstí. Zazněly také zobcové flétny, příčná flétna, housle a klávesy. Představitelka města Mgr. Simona Horáková, jež vedla oba obřady a ve svém slavnostním projevu pro přítomné rodiče, miminka a další rodinné příslušníky i hosty přivítala novorozené děti mezi občánky našeho statutárního města, děvčata velmi pochválila za nádherný a výborně sestavený program, čistý a jemný zpěv, nástrojovou hru a celkovou úroveň. Takového ocenění je třeba si vážit, proto děvčatům o to více děkujeme za vzornou reprezentaci na veřejnosti a šíření dobrého jména školy. Rodičům děvčat děkujeme za víceletou spolupráci, ochotu a přízeň.

FOTO

PODĚKOVÁNÍ primátora za VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ 2017 - Magistrát města Opavy

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2019 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6