banner stranka

krl1

Žáci naší školy v lednových tříkrálových skupinkách pod vedením svých učitelů tradičně koledují a vyrábějí dárky pro koledníky, jimiž jsou pak při obchůzkách obdarováváni lidé, kteří koledníkům otevřou. Děje se tak v nezapomenutelných okamžicích společného souznění při předávání přání a darů těchto slavných mudrců. Z milých setkání a úsměvů se nenaplní jen lidská srdce, ale také charitní pokladničky, díky nimž se pomůže tělesně i duševně nemocným, seniorům či lidem v nouzi. Letos koledovali deváťáci a poprvé také žáci z 1. stupně, kteří díky této bohulibé aktivitě měli možnost prožít něco nového a hlavně krásného. Mnozí Opavané se na Tři krále stali pro někoho andělem...

FOTO

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6