V kulturním domě Na Rybníčku proběhl v úterý 12. prosince další ročník pěvecké a výtvarné soutěže EUROTOPIA. Porota složená z odborníků na výtvarné práce a hudební výkony vyhodnotila v každé kategorii první, druhé a třetí místo. Mezi výtvarníky uspěli se svými vánočními obrázky naše malá a skromná druhačka Eva Thielová na 1. místě a šikovný sedmák Štěpán Kremerr na místě třetím. Z hudebníků zaujaly porotu pěvecké skupinky, které byly ohodnoceny následovně: 1. místo žáci 9. A, 2. místo děvčata z 5. A a 3. místo žáci 8. A. Ze sólistů byla nejúspěšnější Gaja Grambalová z 6. A. Program zahájil náš pěvecký sbor Sluníčka a zakončení patřilo cimbálové muzice ZUŠ V. Kálika Opava. Doprovodná vystoupení se skládala z nesoutěžních hudebních i tanečních čísel dalších nadaných dětí z Opavy a okolí. Výtvarníci v průběhu pěvecké soutěže zdobili velkou vánoční vločku. Všem našim dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

DIPLOMY