banner stranka

V kulturním domě Na Rybníčku proběhl v úterý 12. prosince další ročník pěvecké a výtvarné soutěže EUROTOPIA. Porota, složená z odborníků na výtvarné práce a hudební výkony, vyhodnotila v každé kategorii první, druhé a třetí místo. Mezi výtvarníky uspěli se svými vánočními obrázky naše žákyně Eva Thielová na 1. místě a Štěpán Kremer na místě třetím. Z hudebníků zaujaly porotu pěvecké skupinky, které byly ohodnoceny následovně: 1. místo žáci 9. A, 2. místo děvčata z 5. třídy a 3. místo žáci 8. A. Ze sólistů byla nejúspěšnější Gaja Grambalová. Program zahájil náš pěvecký sbor Sluníčka a zakončení patřilo cimbálové muzice ZUŠ V. Kálika Opava. Doprovodná vystoupení se skládala z nesoutěžních hudebních i tanečních čísel dalších nadaných dětí z Opavy a okolí. Výtvarníci v průběhu pěvecké soutěže zdobili velkou vánoční vločku. Všem našim dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

FOTO

DIPLOMY

FOTO - Eurotopia

VIDEO - Eurotopia

ČLÁNEK - Eurotopia

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6