banner stranka

V kulturním domě Na Rybníčku proběhl v úterý 12. prosince další ročník pěvecké a výtvarné soutěže EUROTOPIA. Porota složená z odborníků na výtvarné práce a hudební výkony vyhodnotila v každé kategorii první, druhé a třetí místo. Mezi výtvarníky uspěli se svými vánočními obrázky naše malá a skromná druhačka Eva Thielová na 1. místě a šikovný sedmák Štěpán Kremerr na místě třetím. Z hudebníků zaujaly porotu pěvecké skupinky, které byly ohodnoceny následovně: 1. místo žáci 9. A, 2. místo děvčata z 5. A a 3. místo žáci 8. A. Ze sólistů byla nejúspěšnější Gaja Grambalová z 6. A. Program zahájil náš pěvecký sbor Sluníčka a zakončení patřilo cimbálové muzice ZUŠ V. Kálika Opava. Doprovodná vystoupení se skládala z nesoutěžních hudebních i tanečních čísel dalších nadaných dětí z Opavy a okolí. Výtvarníci v průběhu pěvecké soutěže zdobili velkou vánoční vločku. Všem našim dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

FOTO

DIPLOMY

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6