banner stranka

predskolicky18

Opět pořádáme PŘEDŠKOLIČKY pro budoucí prvňáčky. V sedmi hodinových setkáních si předškolní děti budou moci se zkušenými pedagogy vyzkoušet různé (před)školní úkoly, např. z oblasti jazykové, matematické, grafomotorické, hudební či pohybové. Mohou tak zdokonalit své předškolní vědomosti i dovednosti a usednout na zkoušku do opravdových školních lavic, než se pak v září stanou skutečnými školáky. Za splněné úkoly získají děti odměnu. Rodiče budou mít možnost informovat se, jak se jejich předškoláčkům dařilo, případně konzultovat obtíže s učitelkami nebo speciálním pedagogem, zároveň si mohou prohlédnout zázemí školy a informovat se o jejím chodu či aktivitách.

Těšíme se na vás ve středy 10. a 24. ledna, 7. a 28. února, 14. března, 4. a 18. dubna vždy od 16:30 hod. 

Rozhlasová reportáž z loňského roku zde.

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6